Koła zainteresowań

Pozalekcyjne zajęcia rozwijające uzdolnienia dla uczniów SP 88 w roku szkolnym 2018/2019

 

Lp.

Imię i nazwisko

nauczyciela prowadzącego

 

 

Rodzaj zajęć

Grupa wiekowa uczestników

 

Dzień i

godzina

 

Sala

1

Białęska Romana

Kółko wokalne

 

klasy IV - VIII

Czwartek 15.35 – 16.20

1/2

2

Borowicz Joanna

„ Wielkoduchy” - wolontariat

 

klasa V

Czwartek 10.50 – 11.35

30

3

Budrewicz Lidia

„ Chemiczne ciekawostki”

 

klasy VII - VIII

Poniedziałek 15.30 – 16.15

32

 

4

Delestowicz Angelika

„ Zagadki matematyczne”

klasy VI

Piątek 13.45 – 14.30

32

 

5

Dzikowska Iwona

Kółko teatralne.

 

klasy IV - VIII

Środy 15.30 – 16.15

34

6

Gola Patryk

Robotyka i programowanie.

 

Matematyka dla zdolnych.

 

klasy IV – VIII

 

klasy IV

Czwartek 8.55 – 9.40

 

Wtorek 8.00 – 8.45

35

 

16

7

Głuszczyk Katarzyna

„ Przyroda i zdrowie”

 

„ Pierwsza pomoc”

 

IV - VIII

 

klasy IV

 Wtorek 8.00 – 8.45

 

Wtorek 13.45 – 14.30

28

8

Hadyńska Zofia

„ Gry i zabawy rozwijające”

 

klasa 2a

Wtorek 10.50 – 11.35

30

 

 

9

Jędrzejczak Patrycja

„ Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy”

 

klasy V - VIII

Czwartek 16.50 – 20.00 ( raz w miesiącu)

 

 

-

10

Korzyńska Anna

Nauka gry na gitarze.

 

„ Caritas” - wolontariat

 

klasy I – VIII

 

klasy IV – VIII

Wtorek 14.40 – 15.25

 

Środa 14.40 – 15.25

17

 

17

11

Koteras Mikołaj

„ Grafika komputerowa”

 

klasy IV – VIII

Wtorek 15.35 – 16.20

35

 

 

12

Kucner Malwina

„ Fitness”

 

Minipiłka siatkowa – dziewczęta.

 

klasy VII – VIII

 

klasy III - IV

Wtorek 15.35 – 16.20

 

Wtorek 14.40 – 15.25

 

 

s. gimn.

13

Kasprzak Lidia

„ Język niemiecki dla chętnych”

 

klasy VII

Poniedziałek 14.40 – 15.25

16

14

Libera Anna

„ Origami”

 

klasy II

Piątek10.50 – 11.35

sala bar

15

Lach Klaudia

„ Gry karciane z tabliczką mnożenia”

 

klasy IV

Środa 14.40 – 15.25

19

16

Majchrzycka Małgorzata

„ Coś z niczego” - zajęcia plastyczno - techniczne

 

klasy IV - VIII

Wtorek 15.30 – 17.00

1/2

17

Malinowska Magdalena

Język angielski dla zdolnych.

 

klasy V

Wtorek 8.55 – 9.40

16

18

Paterka-Rusek Krystyna

„ Świat baśni i bajek”

 

klasa Ia

Piątek 12.50 – 13.35

s. gimn.

19

Piechocka-Przybysz Grażyna

 

Nauka śpiewu i gry na flażolecie.

 

 

klasa 2b

Wtorek 14.40 – 15.25

3

20

Pohl Agata

Piłka siatkowa dla dziewczyn.

 

 

 

klasy VII – VIII

 

klasy V - VI

Środa 16.30 – 18.00

 

Poniedziałek 15.30 – 17.00

s. gimn.

21

Stępniak Nina

Kółko teatralne w j. Angielskim.

 

klasy VI - VIII

Wtorek 15.35 – 16.20

36

22

Tomczak Małgorzata

Język angielski dla zdolnych.

 

klasy IV

Czwartek 14.40 – 15.25

16

23

Wojtkowiak Beata

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolski

 

Klasy IV - VI

Czwartek 15.30 – 17.00

19

24

Werlichowicz Wojciech

Piłka nożna - chłopcy

 

Zajęcia sportowe– zabawy i gry ruchowe (chłopcy).

Zajęcia sportowe – zabawy i gry ruchowe (chłopcy).

 

klasy  VI, VII, VII

 

klasy II

 

klasy I

czwartek16.30 – 17.15

 

czwartek15.30 – 16.30

 

Piątek 14.40 – 16.20

s. gimn.

25

Włodarczak Mariola

Piłka ręczna – chłopcy.

 

Piłka ręczna – chłopcy.

 

Piłka ręczna – chłopcy.

 

Piłka ręczna – chłopcy.

 

klasy III – IV

 

klasy V – VI

 

klasy III – IV

 

klasy VII - VII

Wtorek 15.30 – 16.30

 

Wtorek 16.45 -  - 19.00

 

Piątek 15.30 – 16.50

 

Piątek 16.45 – 19.00

s. gimn.

26

Wróbel Bernadetta

„ Koło przyjaciół biblioteki”

 

klasy VII

Wtorek 9.50 – 10.35

30

 

ZAJĘCIA PŁATNE

1. Zajęcia w ramach Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier Centrum Hajdasz, odbywają się we wtorki w g. 15.45-16.30, sala harcówka. Więcej informacji pod numerem telefonu 513-091-910. 

Na skróty

Rodzice

Nauczyciele

Uczniowie

Z Galerii
500x500

Zobacz nasze galerie